Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chichot historii, przychodzi niewiadomo kto bez dorobku bez ogłady ponarzeka na Romów i zostaje Prezydentem sporego miasta. Cóżeście Dumni Puławianie uczynili najlepszego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak nowy prezydent odnajdzie się w zupełnie innej roli niż dotychczas. Wcześniej tylko zbijał kapitał polityczny na krytyce. Wybierał tematy które dawały mu pole do popisu i trafiały do szerokiego odbiorcy. Wiadomo że cyganie w żadnej społeczności nie cieszą się sympatią i to nasz mistrz chaosu skrzętnie wykorzystał. Krytyka dotychczasowych władz miasta za to że coś zrobili nie tak a z perspektywy czasu można to było to inaczej wykonać. Teraz to nasz nowy prezydent będzie rozliczany z wyników a nie z bicia piany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jakiś rzecznik dyrektor komunikacji społecznej by się przydał, co by te media co już węszą sensacji skutecznie rozgrywał
 Przecież Krawczyk będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownik UM powiedział, że w UM jest kierownik bez wyższego wykztałcenia. W pierwszej kolejności temu podziękować. A co ze straż miejską i komendantem. Sławomir juz był zastępcą a teraz znowu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto się podpisze pod likwidacją straży miejskiej? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownik UM powiedział, że w UM jest kierownik bez wyższego wykztałcenia. W pierwszej kolejności temu podziękować. A co ze straż miejską i komendantem. Sławomir juz był zastępcą a teraz znowu.
 A ja mam pytanie jakie ma wykształcenie nasz nowy prezydent ? Licencjat czy też nie skończony ? Słucham ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinien wszystkich kierowników i zastępców kierowników kopnąć w dupę w trybie natychmiastowym
  Niby dlaczego? I swoimi ludźmi obsadzić? Ale ludźmi ze swojego pochodzenia czy tych co najwięcej krzyczą na FB chociażby? Ludzie którzy z pracy zostali powyrzucani na własne życzenie a kolega Maj da pracę w UM? No pewnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W UM jak wszędzie była klika. Teraz jak zawsze powinni zwolnić wszyskich urzędników na kierowniczym stanowisku i przyjąć nowych wykształconych. Oczywoiście na to konkurs
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymienić sekretarz i kierowników groblowych to rzecz jasna. Wszyscy ładnie będą się uśmiechać i niszczyć Maja małymi krokami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibice się obudziły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymienić sekretarz i  kierowników groblowych to rzecz jasna. Wszyscy ładnie będą się uśmiechać i niszczyć Maja małymi krokami...
 Sami odejdą bo kto by chciał pracować z kimś kto nie wie co to budżet.. a teraz musi go podpisać :) nikogo nie zwolni ludzie sami odejdą bo to trzeba mieć jakieś pojęcie będąc na takim stanowisku a nie krytykować latami że wszystko źle. Pytam o wykształcenie pana prezydenta? Architekt krajobrazu? Jest dyplom ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAJ ksero dyplomu na stronę UM.  Nie mam dobrego zdania  o polsce wschodniej bo to dziedzicwo zaborów, pełne konseratyzmu i prywaty. A gdzie dobro Polski i Europy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien bardzo wnikliwie przyjrzeć się Wydziałowi Budownictwa i pewnym dziwnym działaniom starych pracowników w sprawach zmian m.p.z.p. Tam jest naprawdę wielki swąd. Myślę, że kierownictwo tego wydziału nie ma wiedzy i chęci do działań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tam niedouczeni. Proszę zapytać kiedy ostatnio Grobel wysłał kogoś z kierowników na jakiekolwiek szkolenie czy studia podyplomowe. Swiat zasuwa do przodu a Puławy zasnęły 10 lat temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto się podpisze pod likwidacją straży miejskiej?
 Tego nie było w programie majowym. Zbyt dużo dobrych stołków dla swoich popleczników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownik UM powiedział, że w UM jest kierownik bez wyższego wykztałcenia. W pierwszej kolejności temu podziękować. A co ze straż miejską i komendantem. Sławomir juz był zastępcą a teraz znowu.
A ja mam pytanie jakie ma wykształcenie nasz nowy prezydent ? Licencjat czy też nie skończony ? Słucham ?
 O to ciekawe. Fakt on nigdy nie pokazał swojego CV, takiego prawdziwego na papierze. Najwyraźniej gość czzegoś się wstydzi albo kłamie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W UM jak wszędzie była klika. Teraz jak zawsze powinni zwolnić wszyskich urzędników na kierowniczym stanowisku i przyjąć nowych wykształconych. Oczywoiście na to konkurs
 I będzie nowa klika majowa. Przecież ci ludzie teraz pracujący też uczestniczyli w konkursach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien bardzo wnikliwie przyjrzeć się Wydziałowi Budownictwa i pewnym dziwnym działaniom starych pracowników w sprawach zmian m.p.z.p. Tam jest naprawdę wielki swąd. Myślę, że kierownictwo tego wydziału nie ma wiedzy i chęci do działań.
 Przecież jako radny przez 4 lata mógł wnikliwie przygladać się wszystkim wydziałom. Powinien doskonale wiedzieć co gdzie. A jak nie wie tzn że patrzeć też trza umić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto się podpisze pod likwidacją straży miejskiej?
Tego nie było w programie majowym. Zbyt dużo dobrych stołków dla swoich popleczników.
 Wiem ze tego nie było w programie Ale on zbil kapitał na cyganach to ja spróbuję  na straży miejskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tam niedouczeni. Proszę zapytać kiedy ostatnio Grobel wysłał kogoś z kierowników na jakiekolwiek szkolenie czy studia podyplomowe. Swiat zasuwa do przodu a Puławy zasnęły 10 lat temu.
 A Maj to pewnie wszystkich powysyła z tego deficytu -40 mln. A zapomniałem że on będzie za najniższą krajową pracował to dla pracowników będzie więcej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...